Polodlouhé účesy, účesy a střihy střední délky 51 inspiraci.

Polodlouhé účesy, účesy a střihy střední délky 51 inspiraci.
Polodlouhé účesy Postupy

51 účesov a strihov strednej dĺžky pre polodlhé účesy – pokračovanie

36. Zasnený

O áno, ďalší účes pre nás blondínky. Predná časť je zastrihnutá, korienky majú nádych čiernej a vlasy sú rozdelené mierne na strane. Tento účes vám ukazuje, že môžete mať účes strednej dĺžky aj bez kučier alebo vĺn.

účes pre nás blondínky

účes pre nás blondínky

@drelefevre

37. Strieborné akvarely

Od korienkov po končeky máme prefektnú zmes strieborných farieb, ktoré robia tento účes hypnotickým. Ako sa dalo očakávať, korienky sú tmavšie a voľná vlnitá dĺžka je svetlo-sivá. Je to mnohorozmerný účes určený pre faninky účesov, ktoré vyzerajú cool, ale sú nenáročné na údržbu.

hypnotický účes

hypnotický účes

@tressesbytress

38. Ľadové vlny strednej dĺžky

Tu máme ideálny účes strednej dĺžky pre sexy dámu. Ak chcete jemné kučery a zmes dvoch farieb, tak tu je vaša voľba. Korienky sú tmavé, kučeravá dĺžka je tvorená jemnými vrstvami a ponechaná ako je – blond.

účes strednej dĺžky pre sexy dámu

účes strednej dĺžky pre sexy dámu

@rachellemcguirestylist

39. Ako fialová hmla

Dĺžka stredne dlhých vlasov je nafarbená na fialovo a iba časť od korienkov po strany je ponechaná prirodzene tmavo-hnedá. A to je to, čo chce tento účes dosiahnuť- zvýrazniť vaše vlasy v úžsanej zmesy farieb.

Účes Ako fialová hmla

Účes Ako fialová hmla

@garrettkenroach

40. Atmosféra letných piatkov

Nie len počas piatkov si vaše vlasy zaslúžia vyzerať špeciálne pridaním zmesy farieb. Tieto kučery sú krátke a dostatočné, aby zvýraznili farby, vďaka ktorým budete kedykoľvek vyzerať jedinečne.

Atmosféra letných piatkov

Atmosféra letných piatkov

@hairby_amandabock

Pokračovanie článku na ďalšej stránke