Polodlouhé účesy, účesy a střihy střední délky 51 inspiraci.

Polodlouhé účesy, účesy a střihy střední délky 51 inspiraci.
Polodlouhé účesy Postupy

51 účesov a strihov strednej dĺžky pre polodlhé účesy – pokračovanie

16. Ružovo–zlaté vlny

Tento vzhľad strednej dĺžky je perfektný pre kráľovnú aj pre celebritu. Okrem toho, vlasy si nechcete dať za ucho, pretože oblak ružovo-zlatých vĺn je príliš krásny na to, aby sme ho ignorovali. Polodlhé vlasy sú rozdelené hlboko na pravej strane, takmer úplne zakrývajúc tvár.

Ružovo–zlaté vlny

Ružovo–zlaté vlny

@evalam_

17. Zapletený účes strednej dĺžky

Toto je trochu iný spôsob ako si upraviť vlasy strednej dĺžky. Milujeme všetky tieto vrkoče. Aby sme ešte zvýraznili žiarivý vzhľad, časti vrkoča sú jasne broskyňové a korienky sú až tmavo-sivé, čím sa vytvorí perfektná zmes. Tento look je pre oko až škandalózne príťažlivý.

Zapletený účes strednej dĺžky

Zapletený účes strednej dĺžky

@glamiris

18. Tlmený melír

Toto je úžasný účes strednej dĺžky plný farebnej zmesy, ktorá je ako stvorená pre milovníkov experimentov farbenia vlasov. Milovníci farieb alebo kried na vlasy: vaše možnosti sa zvyšujú. Vlasy sú navrstvené množstvom zmiešaných, perfektne vytónovaných farieb podľa chuti a potreby. Jeden obrovský francúzsky vrkoč je zapletený krížom cez zadnú časť v krásnom výslednom efekte.

Tlmený melír

Tlmený melír

@jazzyydoeshair

19. Ne/dokončený strih

Tento účes vyzerá ako nedokončený. Ale verte nám, že dokončený je. Hlavne preto, že vyzerá ako dosianutý bez akejkoľvek námahy. Vlny z hnedých vlasov s balayage sú jedným z najlepších účesov strednej dĺžky, kotrý by ženy mali skúsiť.

Tento účes vyzerá ako nedokončený

Tento účes vyzerá ako nedokončený

@salsalhair

20. Neónovo-broskyňová bomba

Toto je farebný účes, ktorý môžte vyskúšať ak chcete zvýrazniť svoju preferenciu niekoľkých jednoduchých odtieňov. Korienky sú tmavé, a ako dĺžka napreduje, farby sa zmiešavajú v kombinácii fialovej, neónovo-broskyňovej, hnedej a blond. Chcete niečo jednoduché, jedinečné a nádherné? Vlasy si môžte rozdeliť na strane, a všetko ostatné spravia farby za vás.

Toto je farebný účes, ktorý môžte vyskúšať

Toto je farebný účes, ktorý môžte vyskúšať

@evalam_

Pokračovanie článku na ďalšej stránke