15 najpopulárnejších účesov súčasnosti.

15 najpopulárnejších účesov súčasnosti.
Krátke účesy Polodlhé účesy Trendy Účesy podľa dĺžky

Ste typ, ktorý miluje byť trendy a mať top štýl sezóny? Ak áno, ste na správnom mieste! Nahliadnite k týmto elegantným strihom a sexy štýlom, ktoré sú najhorúcejšími práve teraz. Vieme, že tu nájdete inšpiráciu pre Vašu ďalšiu návštevu salónu.

Kompletná ofina

Kompletná ofina priťahuje pozornosť na výrazné oči, zatiaľ čo strhujúce červené vlny sa vyzývavým štýlom rozpínajú pod ramenami.

Odborne zrezané vrstvy

Odborne zrezané vrstvy prúdia vpred, obklopujúc tvár. Vytvárajú tak krátky účes, ktorý popiera vek a je roztomilo atraktívny.

Geometrické uhly

Vytvorte si vlastné pravidlá pre účesy! Geometrické uhly dávajú tomuto červenému odtieňu atmosféru, ktorú potrebuje k vytvoreniu jedinečného prístupu k súčasnému štýlu.

úžasný krátky účes

Tento úžasný krátky účes je svetlý a vzdušný, podporovaný dynamickou farbou, ktorá prispieva k efektu rozmarných, vrstvených prameňov.

maslové blond pramene

Dosiahnuteľné a udržateľné, maslové blond pramene sú s dlhými vrstvami štylizované k dokonalosti, ktorá priťahuje pozornosť na krk a ramená.

Ofina zhrnutá na stranu

Ofina zhrnutá na stranu, ktorá sa jemne dotýka lícnej kosti je hlavnou atrakciou tohto koketného bobu a okázalého červeného odtieňa.

zosekaný strih

Tento zosekaný strih prekypuje životom tým, že ofina a okraje účesu sa bez námahy zmiešavajú multidimenzionálnymi odtieňmi popolavej blond.

Čokoládovo hnedé pramene

Čokoládovo hnedé pramene namočené v karamele krásne zvýrazňujú modelkyne črty, pričom poskytujú kulisu prepracovanému štýlu.

zubatú ofinu a bledozelený odtieň

Náznak odtieňa je všetko čo potrebujete na pridanie dimenzie tomuto zrezanému strihu, ktorý zdôrazňuje zubatú ofinu a bledozelený odtieň na platinových prameňoch.

odtieň cukrového jablka

Tento odtieň cukrového jablka na uhladenom a súmernom strihu je tak sladký, že uspel pri vytvorení sofistikovaného postoja, ktoré je však už na hrane.

Tu máme sexy vzhľad.

Tu máme sexy vzhľad, ktorý provokuje zmysly vrtošivými prameňmi. Tie vytvárajú rušný povrch zatiaľ čo Vaša pozornosť je na tých krásnych očiach.

elegnantný účes

Tento elegnantný účes má klasický vzhľad s radom zlatých vrstiev. To z neho robí nepopierateľne sexy víziu rýdzeho vlasového potešenia.

Šikmá ofina

Šikmá ofina, ktorá padá cez čelo zvýrazňuje bohaté, mnohostranné odlesky odtieňov zlatých bobúľ. Tie dodávajú priaznivý dôraz črtám tváre.

Popustite uzdu svojim kaderiam. Pre vytvorenie objemného vzhľadu, ktorý je nabitý energiou tejto sezóny, natočte pramene a nechajte ich voľne spustiť.

Popustite uzdu svojim kaderiam. Pre vytvorenie objemného vzhľadu, ktorý je nabitý energiou tejto sezóny, natočte pramene a nechajte ich voľne spustiť.

Ohnivé pramene 2016

Dodajte Vášmu uličníckemu výzoru farebnú žiaru! Ohnivé pramene ožiaria okolie temena v štýle, ktorý je žiadaný pre rok 2016