25 Osviežujúcich krátkych účesov na páža

25 Osviežujúcich krátkych účesov na páža
Krátke účesy Postupy Trendy Účesy podľa dĺžky

#10 Krátky vlnitý bob

Tento bob, ktorý končí jemne nad bradou, má síce priamy strih, ale množstvo vzdušných vrstiev robí tento strih mäkkým. Vlnitá textúra je zvýraznená premiešaním červej a hnedej farby. Cestička jemne na stranu dodáva strihu rovnováhu a je výborná pre klientky, ktoré nechcú ofinu.

10-the-short-wavy-bob-508[1]10the-short-wavy-bob-507[1]

Vzhľad od Edie’s Styling Center, Oldsmar, FL
Ako na to:
Ak máte prirodzene vlnité vlasy, jednoducho ich prečešte, zmačkajte a rozptýlte. Ak máte rovnejvšie vlasy, nasledujte tento návod:
• Vlasy rozdeľte na strane a vyfénujte. Nemajte obavy a použite kefu na vlasy. Väčšinu účesu aj tak vytvoríte pomocou kulmy.
• Použite veľkú kulmu a natočte všetky vlasy. Kedže Vaše vlasy sú kratšie, vytvoríte tak padavé vlny a nie kučery.
• Prejdite prstami cez vlny, aby ste ich oddelili. Na končeky potom použite plochú žehličku a vykrúťte ich von. Vznikne tak veselý detail.
Odporúčané produkty:
Ešte kým sú vlasy mokré, použite tužidlo. Má výborné, flexibilné držanie. Neskôr na vlasy použite Spray. Ten ešte viac zvýrazní Vaše vlny.
Typ tváre a vlasov:
Všetky typy tváre sú vhodné okrem výrazného hruškovitého typu. Tieto vlny sú perfektné na ženách, ktoré majú jemne vlnité vlasy. Viacero vstiev v strihu je vhodné riešenie pri hustejších vlasoch.
Tip:
Ak nemáte ofinu, môžete meniť stranu na ktorej si urobíte cestičku. Zmena vzhľadu je tak jednoduchá ako rozhodnutie, či si vlasy rozdelíte v strede, alebo hlboko na strane.